twinwash قابلیت جدید ماشین لباسشویی ال جی

ال جی از جمله شرکتهای بین المللی پیشرو در ضمینه تکنولوژی های روز دنیا است، و هر ساله  بودجه زیادی را در این ضمینه صرف میکند. ابداعات و فناوری های زیادی که امروزه شاهد آنها هستیم را مدیون همین شرکت مدرن هستیم. برخی از قابلیتهایی که در عرصه لوازم خانه میبینیم مختص همین برند هستند، از جمله قابلیت twinwash که در لباسشویی های ال جی زکار رفته است.

در این مقاله از فروشگاه برند زون قصد داریم این قابلیت و سایر قابلیتهای لباسشویی های ال جی بصورت تخصصی بپردازیم.

ماشین لباسشویی جدید TWINWash (تویین واش) ال جی در یک زمان میتواند دو شستشوی مختلف را برای شما انجام دهد. شاید شما فکر کنید شبیه لباسشویی های دوقلو است ولی در این ماشین لباسشویی شما میتوانید برخلاف تفکرتان دو دسته لباس مجزا را به طور همزمان بشویید. در ماشین لباسشویی اصلی، لباس های معمولی با حجم بالا را بشویید، در حالیکه مینی واشر  Mini Washer در حال شستشوی لباس های ظریف به صورت همزمان است.

همچنین با سیستم شستشوی سریع، TurboWash می توانید در هر بار شستشو تا 30 دقیقه در زمان صرفه کنید. ال‌جی با الهام از شستشوی دستی و استفاده از فناوری موتور اینورتر دایرکت درایو خود موفق به ابداع فناوری سشتشوی 6 حرکته همانند شستشو با دست شده است. این شش مرحله شامل فیلتراسیون، پیچاندن، چرخاندن، پله‌ای، ساییدن و غلتاندن می‌باشد که نتیجه این الگوی شستشو، صدمه کمتر به الیاف لباس و بهبود عملکرد شستشوی ماشین لباسشویی می‌باشد. پس از شستشوی کامل و بهینه، این لباسشویی به شما امکان خشک کردن لباسها در لباسشویی اصلی را تا 7 کیلوگرم لباس میدهد.

مینی واشر MINIWasher

از مهمترین مشخصه های این دستگاه داشتن یک شوینده اختصاصی کوچک و منحصر به فرد برای استفاده های خاص است. زمانی که شما نگران شستشوی لباسهای کوچک، ظریف و حساس به صورت روزانه هستید این لباسشویی کوچک ولی قدرتمند و مدرن به کمک شما می آید و تمام این نگرانی ها را بر طرف میکند. لباس شویی مینی با موتور اینورتر دایرکت درایو خود شستشوی Wave Wash که الهام گرفته از شستشوی با دست برای لباس های حساس مثل لباس کودک و لباس های زیر است به راحتی و با کیفیت بالا نیازهای شما را بر طرف می سازد. با توجه به ظرفیت کم 2 تا 3.5 کیلوگرم در مدلهای مختلف و برنامه ریزی برای لباسهای حساس یک انتخاب خوب برای استفاده روزانه می باشد.

صرفه‌جویی در زمان

زمان شستشوی لباس‌ها را به نصف کاهش دهید! برای لباس‌هایی که باید جدا از هم شسته شوند، شما می‌توانید تمام آنها را در یک زمان با سیستم منحصربه‌فرد لباسشویی TWINWash بشویید.

شست و شوی 6 حرکته

شست و شوی لباس‌ها با ۶ حرکت مختلف شستشو 6Motion، مجموعه‌ای از حرکت‌های بهینه‌شده را برای انواع پارچه‌ها ارائه می‌دهد. بنابراین بالاترین عملکرد شستشو با کمترین میزان آسیب به الیاف لباس‌ها را شاهد خواهید بود.

فناوری  TurboWash

فناوری TurboWash با کاهش زمان شستشو تا 49 دقیقه، عملکرد شستشوی بی‌نظیری را ارایه می‌دهد. قابلیت اسپری دوگانه  Twin  Spray  لباس‌ها را بهتر به مواد شوینده آغشته می‌کند و زمان شستشو را با بهبود کیفیت کاهش میدهد . ویژگی «Atomizing Rinse Spray»  اسپری پرفشار، آبکشی را در طول «مرحله شستشو» بهبود و سرعت می‌بخشد. این ویژگی با حرکت گریز از مرکز ، مواد شوینده را بهتر حل می‌کند.

قابلیت اضافه کردن لباس

اگر فراموش کردید لباسی را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید، کافی است دکمه Pause را فشار دهید و اقلام موردنظر را به راحتی و بدون نگرانی از سایز آن اضافه کنید؛ چه جورابی کوچک باشد و یا کتی با سایز بزرگ. هرکدام از برنامه‌های شستشوی کتان، ترکیبی، شستشوی سریع  را انتخاب کرده باشید، درب لباسشویی طی فرآیند شستشو می‌تواند فوراً (تقریباً ظرف مدت ۳ ثانیه) باز شود.

فناوری بخار (شست و شو با بخار)

تکنولوژی بخار TrueSteam علاوه بر اینکه همه مواد آلرژی‌زای متداول را از بین می‌برد باعث بهبود کیفیت شستشو می گردد و به الیاف لباس ها تازگی می بخشد. ویژگی Allergen Sanitizationآلرژی زدایی به‌وسیله بخار به درون الیاف پارچه نفوذ کرده تا آن را کاملاً پاک کند. این ویژگی از دمای بهینه برای حل کردن مواد آلرژی‌زای در لباس استفاده می‌کند و  همه مواد آلرژی‌زا و میکروب ها را طی مراحل آبگیری و آبکشی از بین می‌برد.

موتور باریک اینورتر دایرکت درایو

موتور اینورتر دایرکت درایو ال‌جی به‌طور مستقیم و بدون استفاده از تسمه و پولی به دیگ چسبیده است. قطعات مکانیکی کوچک‌تر اتلاف کمتر انرژی را تضمین می‌کنند و همچنین شستشوی 6 حرکته که به واسطه انتقال حرکت مستقیم موتور به دیگ است، عملکرد شستشو را بهبود بخشیده، و صدا و لرزش پایین، و همچنین دوام و صرفه‌جویی بیشتر را تضمین می‌نماید. موتورهای اینورتر دایرکت درایو تکنولوژی انحصاری ال جی است که تاییدیه های متعدد کیفیت را یدک می کشد  و اولین موتور در میان لباسشویی ها بود که 10 سال ضمانت را به مشتریان ارایه کرد.

فناوری SmartThinQ

ال جی همگام با تکنولوژی های روز دنیا در زمینه اینترنت اشیاء ،با فناوری SmartThinQ این دستگاه را به بالاترین سطح در رده خود می‌رساند. ویژگی‌های هوشمند این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا در بستر اینترنت با وصل بودن به وای فای خانگی، از هر مکان و در هر زمانی شستشوی لباس‌های خود را انجام دهید. می‌توانید میزان مصرف انرژی را پیگیری کنید و با استفاده از قسمت دانلود برنامه  Cycle Download طیف کاملی از برنامه های شستشوی جدید و اختصاصی را در کل طول عمر این ماشین لباسشویی به آن اضافه نمایید.

محمد محمدزاده